Перфоратор SDS-Plus DYLLU DTRH1D26 (800 Вт, 2.5 Дж)
5 пікір Сұрақ қою Қоймада бар
1 / 1
Кепілдік
өз сервисіміз
Бүгін жеткізу
18:00-ге дейін
Объектке шығу
тегін
Төмен баға
тапсаңыз төмендетеміз
35 950 ₸
Бөліп төлеу: 2 995.83 ₸ × 12 ай — Kaspi RED · 0-0-12
Немесе 1 497.91 ₸ × 24 ай — Halyk Bank
Бөліп төлеуге
Артық төлемсіз · 30 секундта мақұлдау
Төлем тәсілдері
Бөліп төлеу / несие
Kaspi RED · 0-0-12 Kaspi Gold Halyk · 24 ай
Карталар
VISA MasterCard
Басқа
Қолма-қол Қолма-қолсыз
Сілтемені жіберу
Бөліп төлеу
Менеджерге сұрақ қойыңыз
Таңдауға көмектесеміз · әдетте 3 минутта жауап береміз
ТАУАР ТУРАЛЫ
  • Оптимальная Мощность (800Вт / 2.5 Дж): Энергии удара 2.5 Дж достаточно для большинства задач по сверлению в бетоне (до 26 мм) и эффективного долбления.
  • Патрон SDS-Plus: Быстрая смена оснастки и надежная передача энергии удара.
  • Готов к Работе: Комплектуется 3 бурами и 2 долотами для начала выполнения основных задач.
DYLLU DTRH1D26 – отличный выбор для широкого круга строительных, монтажных и ремонтных работ.
Шусыз режим 76 дБ
Редукторы жоқ щёткасыз мотор. Тұрғын үй-жайларда көршілермен қақтығыссыз жұмыс істеңіз.
Жоғары өнімділік
Бір ауысымда 600 м²-ге дейін қаптау. Қою шпатлёвка мен текстуралы материалдармен жұмыс істейді.
Кепілдік
Меншікті сервис орталығы. Тегін ТҚ және тозатын бөлшектерді ауыстыру.
«Барлығы кіреді» жинағы
Пистолет, 15м шланг, 0.21" саптама, ×3 сүзгілер, мобильді кейс. Қораптан шығарып алып, дайын.
ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМАЛАР
Сипаттамалар нақтылануда. Толық спецификацияны алу үшін менеджермен хабарласыңыз.
КЛИЕНТТЕРДІҢ ПІКІРЛЕРІ
5 тауар туралы пікір Перфоратор SDS-Plus DYLLU DTRH1D26 (800 Вт, 2.5 Дж)
Сортировка:
Показано 5 из 5
АМ
Андрей М. · Частник · Тараз
Соответствует описанию
БА
Бауыржан А. · Отделочник · Кокшетау
Соответствует описанию
ТИ
Талгат И. · Бригадир · Уральск
ДТ
Денис Т. · Домовладелец · Атырау
Брал по совету коллег
РС
Руслан С. · Строитель · Шымкент
Брал по совету коллег
СҰРАҚ-ЖАУАП
Әлі сенімді емессіз бе? Сұрақ қойыңыз.
СҰРАҚ ҚОЮ
Модерация 10 минутқа дейін. Спам автоматты түрде жойылады.
Сколько занимает доставка по Казахстану?
M
ЖАУАП MASTBRO · 05.04.2026
Можно ли посмотреть товар вживую перед покупкой?
M
ЖАУАП MASTBRO · 30.03.2026
ЖЕТКІЗУ ЖӘНЕ ТӨЛЕМ
Алу нұсқалары және төлем тәсілдері
Жеткізу
Алматы бойынша курьер
Тегін
Астана / Шымкент
Ертең · СДЭК немесе біздің көлік
Қазақстан өңірлері
Өзіңіз алып кету · 4 қойма
Тегін
Төлем
Kaspi RED
Ұсынамыз
Halyk
Kaspi Gold
Картамен немесе QR төлеу · бірден
VISA / MC
Қолма-қол
Дүкеннен алу немесе курьерден
Қолма-қол емес
ЖШС және ЖК үшін · жабу құжаттары
КЕПІЛДІК ЖӘНЕ СЕРВИС
Кепілдік — маркетинг емес,
біздің жауапкершілігіміз
Толық кепілдік
қозғалтқышқа, платаға, корпусқа
24 сағ
Диагностика мерзімі
Алматыда сервиске тапсырғанда
ТҚ құны
Жылына 1 рет тегін
7 күн
Түсіндірмей қайтару
тауар жараспаса
СЕРВИС ОРТАЛЫҒЫ
Алматы қ. · Жамбыл к., 163
ҰҚСАС ТАУАРЛАР
Бұл тауармен бірге мынаны да қарайды
барлық каталог →
Хит −20%
Безвоздушный распылитель 395Pro | Краскопульт
Хит −14%
22 ₸
19 ₸
Хит −15%
Безвоздушный распылитель X20Pro | Краскопульт бесшумный
Жиі бірге сатып алады
−5% жинақ үшін
ЖИНАҚ ҚОРЫТЫНДЫСЫ
−5%